Skip to content

Batuhan Berk Dinç

Bir üniversite öğrencisi olarak başvurduğum Erasmus Öğrenci Değişim Programı’na katılmaya hak kazanıp Almanya Erlangen’deki Friedrich Alexander Üniversitesi’ne kayıt için gerekli olan belge ve formları tamamlarken Almanca yeterlilik belgesi almam gerektiğini öğrendim. 

Nur Hanım ile bu sayede bir öneri üzerine tanıştım. Çok kısa zamanımız olduğu için belli bir süre haftaiçi her gün ve daha sonra haftanın üç günü yoğun bir şekilde ders işledik. 

Benim gibi birisi için böyle yoğun bir program başlarda fazlasıyla sıkıcı göründü ancak Nur Hanımın ilgisi, ders işleyişi ve tatlı ikramları kısa sürede tüm önyargılarımı yıkmama yardımcı oldu.  

Kısa sürede beni Almanya için hazır hale getirdi ve başarılı bir biçimde programımı tamamladım. Sadece Alman dilinin temellerini bana öğretmekle kalmayıp iyi bir öğretmenin nasıl olması gerektiğini de gösterdiği için kendisine çok teşekkür ederim. 

Saygılar Batuhan Berk DİNÇ

Kurs bilgisi

Seviye

A1

Tür

Özel ders

Toplam süre

180 saat

Yazışmaya başla
Yardım gerekiyor mu?
Online Almanca Kursu
Merhaba, sizi doğru bilgilendirebilmemiz için lütfen ilk olarak ilgilendiğiniz konuyu yazınız! Hangi kursumuz ile ilgilendiğinizi de belirtirseniz mümkün olan en kısa sürede sizi yanıtlayacağız. Örneğin: Aile birleşimi; iş başvurusu; üniversite eğitimi veya kişisel gelişim.