Skip to content

Almanca A1 Aile Birleşimi Kursu

Almanca A1 Aile Birleşimi Kursu

Almanca A1 seviyesi Aile birleşimi kursları, Almanya’da yaşayan eşlerinin yanına gitmek isteyen ve bunun için sertifikaya ihtiyaç duyanlara yönelik kursumuzdur.

Aile birleşimine yönelik bu kursumuz ile sizleri Start Deutsch 1 sınavına hazırlıyoruz.

Kur Sayısı

2 Kur – A1.1 – A1.2

Eğitim süresi

45dk x 100 ders saati

Gün sayısı

Haftada 2-3

Kurs saatleri

Karşılıklı görüşülerek düzenlenir

Kurs Süresi

Yaklaşık 8 Hafta

Kurs Tipi

Online

Öğretmen

Nur Yalçın

Aile Birleşimi kursları 80 ders saat (1 ders saati 45 dakikadır) olarak yapılmaktadır.

Derslerde Schritte Plus Neu A1+ Glossar, kitapları ve kitaptaki içerikle örtüşen ek malzeme ve görsel-işitsel multimedya gereçleri de kullanılır.

Konusunda uzman öğretmenimizin uyguladığı teknikler sayesinde Almancayı A1 seviyesinde öğrenebilir ve öğrenme becerilerinizi de geliştirebilirsiniz.

Kurs süresince Almanya hakkında sizi bilgilendireceğiz, böylece Almanya konusunda daha fazla bilgiye sahip olmanızı ve daha rahat uyum sağlayabilmenizi hedefledik.

Merak Ettiklerinizi Sorun?

Sertifika Alacak mıyım?

Kursu bitiren her kursiyer elbette sertifika alabilir, ancak belirtmek gerekir ki bu sertifika resmi işlerinizde işlevsizdir.

Kursumuzu bitirdikten sonra Goethe-Institut İstanbul, İzmir veya Ankara şubelerinden birinde gireceğiniz sınav sonucunda alacağınız sertifika, uluslar arası platformlarda geçerli olacaktır..

Yazışmaya başla
Yardım gerekiyor mu?
Online Almanca Kursu
Merhaba, sizi doğru bilgilendirebilmemiz için lütfen ilk olarak ilgilendiğiniz konuyu yazınız! Hangi kursumuz ile ilgilendiğinizi de belirtirseniz mümkün olan en kısa sürede sizi yanıtlayacağız. Örneğin: Aile birleşimi; iş başvurusu; üniversite eğitimi veya kişisel gelişim.